Date Opponent Time/Result Links
Thu., Jan. 10 Mount Olive * L, 3-0 (Final)
Fri., Jan. 11 Rust W, 3-0 (Final)
Sat., Jan. 12 Belmont Abbey * L, 3-2 (Final)
  Quincy L, 3-2 (Final)
Sat., Jan. 19 Pfeiffer * L, 3-1 (Final)
Wed., Jan. 23 Lees-McRae * W, 3-2 (Final)
Fri., Jan. 25 at Erskine * W, 3-0 (Final)
Sat., Jan. 26 at Limestone * L, 3-0 (Final)
Fri., Feb. 01 Coker * W, 3-1 (Final)
Fri., Feb. 08 at Emmanuel (Ga.) W, 3-0 (Final)
  Emmanuel College Tournament (Franklin Springs, Ga.)
  vs. Warner L, 3-0 (Final)
  Emmanuel College Tournament (Franklin Springs, Ga.)
Sat., Feb. 09 vs. Rust W, 3-1 (Final)
  Emmanuel College Tournament (Franklin Springs, Ga.)
Tue., Feb. 12 at Belmont Abbey * L, 3-0 (Final)
Wed., Feb. 13 Limestone * L, 3-0 (Final)
Fri., Feb. 22 Emmanuel (Ga.) W, 3-1 (Final)
Sat., Feb. 23 Erskine * L, 3-1 (Final)
  (Kline Gym)
  Barton * W, 3-1 (Final)
  (Kline Gym)
Tue., Feb. 26 at Pfeiffer * L, 3-1 (Final)
Fri., Mar. 01 vs. Lindenwood (Mo.) L, 3-0 (Final)
  Lindenwood Classic Tournament (St. Charles, Mo.)
Sat., Mar. 02 vs. Carthage L, 3-0 (Final)
  Lindenwood Classic Tournament (St. Charles, Mo.)
  vs. Quincy L, 3-0 (Final)
  Lindenwood Classic Tournament (St. Charles, Mo.)
Tue., Mar. 12 Cairn W, 3-1 (Final)
Thu., Mar. 14 at NJIT L, 3-0 (Final)
Sat., Mar. 16 Ball St. L, 3-0 (Final)
Fri., Mar. 22 at Mount Olive * L, 3-0 (Final)
Sat., Mar. 23 at Barton * L, 3-2 (Final)
Fri., Mar. 29 at Coker * W, 3-2 (Final)
Tue., Apr. 02 at Lees-McRae * L, 3-0 (Final)
Fri., Jan. 17 Limestone * L, 3-1 (Final)
  King University Invitational - Bristol, Tenn.
  Coker W, 3-1 (Final)
  King University Invitational - Bristol, Tenn.
Sat., Jan. 18 Belmont Abbey * W, 3-2 (Final)
  King University Invitational - Bristol, Tenn.
  Quincy L, 3-1 (Final)
  King University Invitational - Bristol, Tenn.
Fri., Jan. 24 Saint Francis (Pa.) L, 3-0 (Final)
  Bristol, Tenn.
Sat., Feb. 01 Marymount (Va.) W, 3-0 (Final)
  Bristol, Tenn.
  Emmanuel (Ga.) W, 3-0 (Final)
  Bristol, Tenn.
Fri., Feb. 07 at Barton * W, 3-2 (Final)
  Wilson, N.C.
Sat., Feb. 08 at Mount Olive * L, 3-1 (Final)
Sat., Feb. 15 at Belmont Abbey * W, 3-0 (Final)
  Belmont, N.C.
Tue., Feb. 18 at Lees-McRae * L, 3-0 (Final)
Fri., Feb. 21 at Emmanuel (Ga.) L, 3-0 (Final)
  Emmanuel College Tournament - Franklin Springs, Ga.
  vs. Warner L, 3-1 (Final)
  Emmanuel College Tournament - Franklin Springs, Ga.
Sat., Feb. 22 vs. Siena Heights W, 3-0 (Final)
  Emmanuel College Tournament - Franklin Springs, Ga.
Wed., Feb. 26 at Pfeiffer * L, 3-1 (Final)
  Misenheimer, N.C.
Thu., Feb. 27 at Limestone * L, 3-0 (Final)
  Gaffney, S.C.
Fri., Feb. 28 at Erskine * L, 3-0 (Final)
  Due West, S.C.
Fri., Mar. 07 at #15 IPFW L, 3-0 (Final)
  Fort Wayne, Ind.
Sat., Mar. 08 at #13 Ball St. L, 3-0 (Final)
  Muncie, Ind.
Fri., Mar. 14 at McKendree W, 3-0 (Final)
  McKendree Tournament - Lebanon, Ill.
Sat., Mar. 15 vs. Quincy L, 3-1 (Final)
  McKendree Tournament - Lebanon, Ill.
  vs. Lindenwood (Mo.) L, 3-1 (Final)
  McKendree Tournament - Lebanon, Ill.
Wed., Mar. 19 Pfeiffer * L, 3-1 (Final)
  Bristol, Tenn.
Fri., Mar. 21 Barton * L, 3-1 (Final)
  Bristol, Tenn.
Sat., Mar. 22 Mount Olive * L, 3-0 (Final)
  Bristol, Tenn.
Wed., Mar. 26 Lees-McRae * W, 3-1 (Final)
  Bristol, Tenn.
Fri., Apr. 04 Erskine * L, 3-1 (Final)
  Bristol, Tenn.
Fri., Jan. 16 Charleston (W.V.) W, 3-0 (Final)
  Bristol, Tenn.
Sat., Jan. 17 Quincy L, 3-0 (Final)
  Bristol, Tenn.
Fri., Jan. 23 Belmont Abbey * W, 3-2 (Final)
  Bristol, Tenn.
Tue., Jan. 27 at Limestone * L, 3-2 (Final)
  Gaffney, S.C.
Fri., Jan. 30 at Emmanuel (Ga.) * W, 3-1 (Final)
  Franklin Springs, Ga.
Fri., Feb. 06 Barton * W, 3-2 (Final)
  Bristol, Tenn.
Sat., Feb. 07 Mount Olive * W, 3-1 (Final)
  Bristol, Tenn.
Tue., Feb. 10 Lees-McRae * W, 3-0 (Final)
  Bristol, Tenn.
Sat., Feb. 14 at Quincy L, 3-1 (Final)
  Quincy, Ill.
Sun., Feb. 15 at McKendree L, 3-0 (Final)
  Lebanon, Ill.
Sat., Feb. 28 Limestone * W, 3-0 (Final)
  Bristol, Tenn. - from 2/26
Wed., Mar. 04 Pfeiffer * L, 3-0 (Final)
  Bristol, Tenn. - From 2/17
Fri., Mar. 06 Alderson Broaddus (7:00 PM)
  Bristol, Tenn.
Wed., Mar. 11 at Coker (12:00 PM)
  Hartsville, S.C.
Thu., Mar. 12 at Erskine * (7:00 PM)
  Due West, S.C.
Sat., Mar. 14 at Marymount (Va.) (10:00 AM)
  Arlington, Va.
  vs. Bluefield College (12:00 PM)
  Arlington, Va.
Wed., Mar. 18 North Greenville * (7:00 PM)
  Bristol, Tenn.
Fri., Mar. 20 at Barton * (7:00 PM)
  Wilson, N.C.
Sat., Mar. 21 at Mount Olive * (2:00 PM)
  Mount Olive, N.C.
Tue., Mar. 24 at Pfeiffer * (7:00 PM)
  Misenheimer, N.C.
Thu., Mar. 26 Erskine * (7:00 PM)
  Bristol, Tenn.
Fri., Mar. 27 Emmanuel (Ga.) * (7:00 PM)
  Bristol, Tenn.
Tue., Mar. 31 at Belmont Abbey * (7:00 PM)
  Belmont, N.C.
Wed., Apr. 01 at Lees-McRae * (7:00 PM)
  Banner Elk, N.C.
Mon., Apr. 06 at North Greenville * (7:00 PM)
  Tigerville, S.C. - from 2/21
Fri., Apr. 10 Milligan College (8:00 PM)
  Bristol, Tenn.
Sat., Apr. 11 Coker (12:00 PM)
  Bristol, Tenn.
Sat., Apr. 18 at Conference Caroilnas Quarterfinal (TBA)
  higher seed
Tue., Apr. 21 at Conference Carolinas Semifinal (TBA)
  highest remaining seed
Wed., Apr. 22 at Conference Carolinas Final (TBA)
  highest remaining seed
* Conference
Bold: Home event